Одржан састанак на Норвешкоj академији за музику у оквиру алијансе In.Tune, Осло, 17-18. јун 2024.

20. јуна 2024

На Норвешкој академији за музику у Ослу 17. и 18. јуна 2024. године одржан је заједнички састанак Управног одбора, Извршног одбора, Менаџмент тима и Студентског савета универзитетске алијансе In.Tune. Овом приликом свих осам партнера у алијанси потписали су Конзорцијумски уговор, а у име Универзитета уметности уговор је потписала ректорка, проф. др Мирјана Николић. Састанак је такође био одлична прилика да се размене искуства и поставе нови планови у вези са активностима Алијансе.

Поред ректорке Николић, састанку су испред Универзитета уметности присуствовали продекан ФМУ Драгана Јовановић, институционални менаџер алијансе проф. др Ивана Перковић и студенти ФМУ Душан Дакић и Стефан Јосиповић.